Share
 

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-02, 13:18

Virtuvė 2135116413
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-16, 22:47

Tokie Perrės žodžiai kiek skaudino vaikiną, tačiau ir juose dalis tiesos buvo. „Nelaimingas“ – stiprus žodis. Irwis nebuvo nelaimingas vaikas. Nors ir retai dienoje matydavo mamą, žinojo, kaip stipriai ji jį myli, ir,kad vargsta tik tam, jog Ash gyvenimas būtų geresnis. Kitaip sakant, visą tai darė, tik dėl jo. Galbūt tuo metu jam atrodė kitaip, tačiau dabar supranta koks nedėkingas buvo. Ir tai nereiškė, jog jis nelaimingas. Juk Irwinas galėjo neturėti stogo virš galvos, galėjo turėti batus kiauru padu, galėjo būti alkanas. Ashton turėjo namus, buvo aprengtas ir pavalgydintas. Ir toks gana keistas Pezz požiūris kėlė vaikinui nuostabą. Jis niekada nelygino savęs su vargingiausiais. Jeigu tuo metu būtų sulygintas su kitu vaiku, iš kito pasaulio krašto, turbūt pats įsitikintų, jog jo gyvenimas kaip kokia pasaka. Bet kam to reikia? Niekada nenorėjo lyginti savęs su prasčiausiais, bet kartais tik tai padeda atverti akis.-Tada tragiškai nenorėjau nei brolio, nei sesės, maniau, kad tai tik bėda, ir namuose būtų ankšta. O dabar nežinau, norėčiau turėt kokią jaunesnę seserį. O gal tiesiog norėčiau būti kažkam brolis,-timptelėjo pečiais jis, nes bent kol kas neskaitė Chloe kaip savo sesers. Nei krauju, nei artimu bendravimu susieti jie nebuvo, juodu siejo tik Ash mamos raginimai „susigyventi“ bent mokykloje, bei patėvio siūlymai sutarti su ja, antraip pačiam nemalonu bus. –Eh,nereikėjo meluoti. Galėjai pasakyti, kad nori poilsio nuo manęs,-nusijuokė Ashton, nes puikiai suvokė tą jausmą, kai tiesiog norisi atsipalaiduot, ataušt nuo visų žmonių, o toks noras turbūt dažnai aplankydavo mėlynakę, mat jis tikrai buvo gana įkyrus, lipšnus vaikinas.-Prie tavęs jis tik pyragus ir tevalgo, kol aš matau jį kelias skardines alaus  iš eilės išmaukiant,-nusijuokė Irwis, parodydamas akivaizdų kompanijos skirtumą. Vos tik Pezz palietė šio skruostus, Ashton bandė iš jų išsimuistyti, tačiau taip darant tik dar labiau ėmė skaudėti. Vaidindamas įsižeidusį,vaikinas oriai atsistojo, bei nuėjo į virtuvę, net nepalaukdamas merginos. Čia, lygiai taip pat kaip jo kambaryje, buvo tvarka, tik,kad čia dar tvyrojo indų ploviklio kvapas.-Perspėju aš ne koks kulinaras, tad šiandienos, o gal labiau šios nakties meniu yra blynai, blynai su sirupu, blynai su bananu arba spagečiai. Madam, prašom rinktis, nebent turite kažką geresnio savo moteriškai mąstančioje galvoje,-neatsisukdamas, lyg su savimi šnekėjo Ashton, mat ėmė kraustyti visas spinteles, žiūrėdamas kokių produktų turi, ir ko vis dėl to gali pritrūkti.
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-17, 17:23

Perrie žinojo, jog kartais jos žodžiai būdavo skaudūs, bet aišku būdavo tiesa. Ir ji aišku savo mintis pagražindavo, prieš išleidžiant į orą. Jeigu žmogų ji mylėjo ir nenorėjo jo prarasti, tai tada ji tai ir padarydavo, bet jeigu žmogus nepatikdavo tada ji tiesiog negalvodama leisdavo mintis į lauką,- aš dabar tiesiog maldaučiau mamos, kad tik panaikintų visokius ryšius su sese. Jau atsibodo, kai esi jauniausia ir visi prikišinėja „imk pavyzdį iš savo sesės“. Būčiau viena- nebūtų tokių lele. O kas ten per mergina kuri būdavo visada tavęs šalia ir visa mokykla sakydavo, kad jūs brolis ir sesė? Ar ten tik dar vieni pletkai buvo? Ar tiesa?- pasakiusi Perrie šyptelėjo ir prisiminė kaip matydavo Ashton su šviesiaplauke mergina kartais besikalbant. Kelis kartus tada Pezz prašė vaikino, kad supažindintų su ja, bet sakydavo jis jog nereikia ir nederėtų,- taip, nuo tavęs reikėjo pailsėti. Net tavo įkyrumo pasiilgau kiek mes draugaujam po mokyklos,- kelis kartus sumirksėjus akimis, Perrie nusijuokė nuo to, kad Niall iš tikrųjų vaidina prie kitų žmonių kitaip nei prie jos,- aš tai žinau, nes man jo kambariokė viską papasakoja ką jis veikia. Žinau, keista, bet nenorėčiau jog jis kažkokias merginas parsivedinėtų. Ir šiaip, būtų puikus ginklas kai susipyktumėm, nes jis pavyzdžiui nežino, kad Acacia jį seka,- pasakius Pezz šyptelėjo ir nusekė po visko Ashton į virtuvę,- prisėsk subiniuką ant kėdės. Tuoj sugalvosiu kažką,- pasakiusi Perrie šyptelėjo ir priėjo prie išimtų produktų,- o gal turi šokolado?- pasakiusi Perrie atsisuko į Ashton ir pamirkčiojo kelis kartus akimis.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-17, 20:45

-Gailėsiesi, kad taip sakai,-nusijuokė Ashton papurtydamas galvą, nes tikrai netikėjo, jog galima taip šnekėti. Ypač kai Irwis manė, jog juodvi gerai sutaria. Nors realiai jis niekada nebendravo su Sarah,bet jiems neretai tekdavo susudurti mokykloje. Apskritai, Perrie niekada lyg ir nepasakojo ar bent plačiau neužsiminė vaikinui apie savo santykius su seserimi, kurie kaip jis spėjo, buvo pašliję, mat jeigu juodvi sutartų, mėlynakė taip tikrai nekalbėtų.-O tu nekreipk dėmesio. Juk tu, esi tu, ir pati manau žinai, jog tavo sesuo nėra rodiklis, nebent pati norėtum į ją lygiuotis.-gūžtelėjo plačiais pečiais Irwinas, nors buvo kiek sunku suprasti, kodėl gi ją tai taip erzino.-O tu dar ir tą prisimeni. Žinai, tik tiek mus ir siejo, ta brolio ir sesės etikėtė, nors iš tiesų, tai aš minimaliai apie ją žinau.  Šiaip,susikalbėję esam tai tiek kiek mokyklos koridoriuje užsikabindavom vienas už kito, arba tiek kiek ji atvažiuodavo pas mus tėvo aplankyti. Nors mano mama baisiai norėjo, jog susibendrautume,-nusijuokė Ashton, prisiminęs kaip mama stengėsi jos tėvui įtikti, vis pripūsdama šiam į akis įvairios miglos – Chloe atvykus viešnagei į Irwinų ir vieno pašaliečio namus, ši neturėdavo ką veikti, o  pats Ash trainiodavosi lauke, tad ir jai palikus namus, vaikino mama pasakydavo, jog juodu kartu kažkur išėjo.-Tuo metu labai nemėgau jos lipšnumo, ypač kai prisikabindavo mokykloje. Nors ir pati turbūt tai darė, tik tam, kad tėvas būtų laimingas. –Ai, o gal ir reikės kada nors jai parašyti,-vėpsodamas kažkur toli, į vieną tašką tarė, net nesusivokdamas, jog stovi čia ne vienas.-Liūdna tau bus, nes dabar aš dar įkyresnis,-sarkastiškai nusišypsojo jis, mat su pavydumu auga ir įkyrumas. Išgirdęs apie Acacia, Irwis garsiai nusikrenkštė, bei papurtė galvą. Kažkodėl jam atrodė, kad Nialleriui merginos buvo nė motais, tad nei jam rūpėjo, nei aplamai domino, kad jį seka ir kas ne. Perrei davus komandą atsisėsti, šis toliau stovėjo, o paklaustas apie šokoladą, patempė lūpą.-Turėtų būti, kažkuriame stalčiuje,-bandydamas prisiminti, šis varstė visus stalčius iš eilės, ieškodamas saldžios plytelės, kurios ko gero po Jennos pastarojo apsilankymo nebebuvo.-Jeigu ji, nesuvalgė, tada bus čia,-pats sau po nosimi, pamurmėjo Irwinas ir atvėrė spintelę, kurioje tvarkingai buvo sudėti saldumynai, bei kiti konditeriniai gaminiai.-Pieniškas, jeigu tinka,-Ash paėmė jį į ranką ir pakišo šokoladą merginai po nosimi. Kažkodėl jam pačiam buvo smalsu, ar ji čia sau jo norėjo, ar sumanė kažką „pagaminti“ su saldžiomis detalėmis.
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-17, 22:24

-Nesigailiu, nes nėra pagrindo rai daryti. Ji buvo mokykloje tokia problematiška, tad ir šiandieną tas pats. Visada ateis pas mane kai tik pagalbos reikės. Niekada šiaip pasisvečiuoti neateina. Būna retas atvejis kai pakviečia susitikti kokiam parke, kavos išgerti. Bet aišku negaliu sakyti, jog turėti sesę arba brolį yra blogai. Bet man- tai tikrai nėra puikus dalykas,- pasakiusi Perrie gūžtelėjo pečiais, nes jai iš tikrųjų nelabai patiko ta mintis jog ji turėjo sesę. Visada jos įsimylėdavo tą patį berniuką ir aišku Sarah gaudavo jį. Tai reiškiasi viena seseris lieka ant ledo ir tai dažniausiai būdavo Pezz,- į ją lygiuotis nenoriu. Tikrai,- pasakiusi Perrie nusijuokė,- taip, prisimenu,- išklausiusi Ashton, Perrie prabilo,- ir tik nesakyk, kad tu ja nesidomėjai. C'mon, gal ji narkotikus pardavinėja?- pasakiusi Perrie nusijuokė ir net pati nepatikėjo tuo sakiniu. Niekas nepagalvotų apie tai, nes jos smulkus sudėjimas, saldus kvėpalų kvapas ir puikiai sušukuoti plaukai jai dėjo geros mergaitės etiketę,- tu turėsi jai būtinai parašyti. Ir turėsit susitikti, nes vis tiek šiokia tokia giminė,- pasakiusi Pezz gūžtelėjo pečiais,- žinai, tas tavo žodis "kažkuriam" mane nuteikia jau eiti jo pas save į butą ir pasiimti,- pasakiusi Perrie pavartė akis kiek dramatiškai, bet netrukus pamatė šokoladą ir atsiduso, bei paėmusi jį delnan prabilo,- Ashton, prašau atsisėsk, nes tu man trukdysi,- pasakiusi Perrie pažvelgė vaikinui į akis ir pasiruošė ingridientus, bei įrankius kurių reikės. Nors ir nelabai žinojo kur viskas sudėta, bet rado,- žinai, būtų keista jeigu Luke grįžtų,- pasakiusi Perrie šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-19, 19:34

-O ar kvieti ją pas save? Nenoriu būt kažkoks advokatas ar aplamai apsimest, kad kažką apie ją žinau, bet panašu, kad jei nesutarėt tada, nesutarsit ir dabar, jeigu nors viena iš jūsų nepralauš ledų. Džiaukis, jog turi ramstį, juk nežinai kada kas gali nutikti, gal tada būtent sesuo pagelbės,nemanai?-kilstelėjo antakį Ashton, nes taip ignoruoti kraujo sesę, jam pasirodė gana keistas, ir jis sau pačiam taip neleistų nutikti. Jau geriau pats pasiduotų, išliptų iš komforto zonos, trumpam pamirštų principus, bet tikrai neleistų giminiškiems santykiams atšalti.-Aišku nesidomėjau. O tu visais nepažįstamais  žmonėmis iš mokyklos domėjaisi? Nemanau,-pakreipė galvą vaikinas, nes tuo metu tikrai buvo neįdomu ką ji veikia ir kuo užsiima, ir aplamai, kokia ji yra. Ashtonui Chloe tebuvo problemiško patėvio dukra, su kuriuo Irwis faktiškai niekada nebendravo, tad kokio velnio jam tai turėtų rūpėti.-Gal ir taip. Visai smalsu kaip ji užaugo ir ar išvis išaugo iš to naivumo, kaip jos tėvas pripasakojo,- atsikrenkštė Irwinas, švelniai delnais mušdamas per spintelės paviršių, mat tai jam tapo it koks įprotis. Dar sykį pakartota Perrės komandą, vertė jį kiek rauktis. Tai buvo taip vaikiška, bet jis tikrai neapkentė kai šiam buvo vadovauja. Norėjosi tiesiai šviesiai pasakyti, kad sėdėti jis nenori ir nesėdės.-Mano butas, mano taisyklės,-kiek įmanoma rimtesniu balsu išrėžė Ash susidėdamas rankas ant klubų. Merginai užsiminus apie Luke, Irwinas netrukus pasitraukė į šoną, kad jai netrukdytų.-Gerai, teisiškai čia Luke butas, bet ne esmė. O, kad ir grįžtų, tai juk nieko baisaus. Galiu lažintis,kad jis tave mėgsta lygiai taip pat kaip ir aš,-šyptelėjo Ashton, nes naktipiečių idėja su geriausiu draugu ir mergina skambėjo visai smagiai, tik vargu ar taip galėtų įvykti.
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-19, 20:03

-Nekviečiu, bet aš nesu tas žmogus kuris laužytų užledėjusius ledus. Aš ją kviesdavau susitikti, bet dažniausiai ji būdavo užsiėmusi arba sakydavo jog tiesiog nenori. Aš visada, visada būnu ta kuri su visais nori susitikti ir tai turbūt jau erzinti pradeda visus,- pasakiusi Perrie nustatė rimtą veido išraišką ir susimąstė, jog reikėtų ir jai kada atsisakyti susitikti, bet turbūt ji to paprasčiausiai negalėtų padaryti, nes nesustabdomas noras kažką pamatyti ir kažkam išsipasakoti yra nežmoniškas šiame kūne,- galbūt ji ir padėtų, bet turiu kol kas draugų, turiu ir mamą kuri manęs niekada nepaliko. Ir šiaip, turbūt sesė net nepastebėtų kaip man yra blogai. Ji turi ir pati turbūt krūvas problemų. Galbūt dažniausiai ir buvo mano problema, kad nelindau jai į akis, nes žinau kaip jai nesiseka,- pasakiusi Perrie pakilnojo pečius, nes tai ką ji sakė buvo tiesa. Ji nelįsdavo Sarai į akis, nes ji visada būdavo užsiėmus, o Pezz nemėgsta žmonės trukdyti darbuose arba sprendžiant problemas,- O kas jeigu domėjausi?- pasakiusi Perrie šyptelėjo ir pasiėmusi indą, ten sudėjo reikiamus ingredientus blynams ir tada pradėjo maišyti. Nusijuokus vėl mergina prakalbo,- gerai, gerai, ponas teisinguoli,- pasakiusi Perrie šyptelėjo,- na, va. Net ne tavo taisyklės, o Luke. Aš nesakau, jog tai būtų kažkas baisaus, kad aš iš čia dingčiau kuo greičiau, tiesiog būtų keista jį matyti. Gal ir mėgsta. Nežinau, bet ką žinau, tai yra, kad jis mano geras draugas,- pasakiusi Pezz šyptelėjo ir pabaigus maišyti tešlą, ji išsiėmė keptuvę ir ten įpylė šlakelį aliejaus ir paskui su šaukštu pradėjo dėti rutulius, panašius į blynus į ją. Kai iškepė pirma partija, ji išėmė didelę lėkštę ir sudėjo viską į ją. Pabaigus galutinai kepti blynus, ji pasiėmė dvi normalaus dydžio lėkštes įdėjo ten blynų sau ir Ashton. Tuo pačiu išsiėmė tarką ir išsilupusi iš popieriaus šokoladą jį patarkavo ant blynų ir tada jį patiekė ant stalo buvusio visai šalia. Išėmusi iš stalčiaus šakutę ir peilį, ji padėjo juos prie Ashton lėkštės ir pati pasiėmusi sau, nuėjo prie stalo, atsisėdo. Po to pradėjo laukti Ashton ateinant kartu su ja „vakarieniauti“.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-20, 23:47

Išklausęs merginos, pilnai suprasdamas, Ashton linktelėjo galva.-Aš irgi toks. Na, bent jau buvau ankščiau. Visuomet buvau tas kuriam rūpi, kuris ieško, kuris pimas nusileidžia. Su laiku supratau, kad to žmonėms nebereikia ir, kad turbūt įgrisau jiems. Tada nustojau stengtis palaikyt ryšius, kol galų gale jie nutrūkdavo. Realiai, tikėjaus, kad nors dalis žmonių patys bandys susirasti mane, bet ko gero klydau,-gūžtelėjo pečiais Irwis, mat dabar jam nebereikėjo tų žmonių, kuriems nereikėjo jo. –Su sese užaugai juk, nesupyk tik, bet jeigu tėvo neturėjai, manau ji turėtų tau būti vienas iš artimiausių žmonių. Neleiskit sau nutolti, nes garantuoju, jog kada nors ieškosit viena kita kitos,-draugiškai nusišypsojo vaikinas, per daug nesikišdamas į šitą temą. Turbūt pačiai Pezz nepatiko diskutuoti apie Sarah, o ką jau kalbėti, kad iš Ashton lūpų skambėjo jos sesę užginantys žodžiai.-O jeigu domėjaisi, tai tu gana keistas žmogus. Ir tik nepūsk man, kad taip buvo, nes visi domėjosi tavimi, o ne tu jais,-kiek pavydžiai besišypsodamas, pakreipė galvą vaikinas, tuo pačiu stebėdamas kaip mergina sukasi virtuvėje. Jam pačiam būtų buvę neprošal kažką išmokti, bet dabar praleidęs dalį proceso, nebūtų nieko supratęs.-Tu jam irgi gera draugė. Žinai, labai blogai, kai mergina nesudera su draugais, o dabar jūs visi per gerai sutariat, man net keista,-primerkė akis Ashton, nes bent kol kas juodu dalinosi draugais, ir jis nebuvo tikras, ar jam tai patiko, ar ne. Po keletos neužtrukusių minučių, kai blynai jau paruošti, Irwinas tiesiog buvo įsmeigęs akis į Perrie. Tikrai galėjo ją įsivaizduoti šioje virtuvėje sukiojantis kiekvieną rytą, kai šie du pakaitomis darytų pusryčius. Kitaip sakant, šituose namuose ji tiko ne tik kaip „gėlytė“, bet panašu, kad namų atmosfera ją sutiko lygiai taip pat svetingai. Prisėdęs prie stalo kartu su Pezz,jis tik žvilgtelėjo lėkštėn, kuri atrodė gana estetiškai.-Puikiai atrodo, panele kulinare,-palinksėjo jis galva, ir paėmęs įrankius į rankas,norėjo įsitikinti ar skonis toks pat puikus kaip ir vaizdas. Žvilgtelėjęs į ant sienos kabėjusį laikrodį, Ash greitai nusisuko, tačiau tučtuojau gražino akis atgal. Šiek tiek po vidurnakčio. O Irwinui visai iš galvos buvo išgaravę, jog prižadėjo draugą gyvenusį viešbutyje, nors trumpam priglausti po stogu. Gal kol vaikinas buvo išėjęs, draugas jau senai stovėjo prie durų? Bet ne, tada būtų nors kelias žinutes palikęs. O dabar grėsė tik jo įdundėjimas į namus kartu su Luke arba be jo. Nerimaudamas, Ashton parėmė galvą į ranką, bei atsiduso. To ir betrūko, kad kažkas sudrumstų judviejų pirmą vakarą.
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-21, 13:35

-Ir kas mane labiausiai žudo, tai yra tas jausmas kai nežinai ar jau atsibodai tam tikram žmogui ar ne. Ir tu net galbūt kartais nepajauti, kaip jis tau reiškia jau netikrus jausmus. Tai tikrai nervina. Norisi turėti tokią super galią, kad skaitytum žmonių mintis. Pati išeitum iš jų gyvenimų ir nereikėtų bereikalingai leisti laiko,- pasakiusi Perrie šyptelėjo ir tada susimąstė, jog gal nes ir pačios Jade ir Acacia kartais norėdavo pamiršti Pezz ir vaidinti lyg niekada nebuvo tarp jų jokių linksmybių arba paslapčių išsakymų. Tiesiog lyg nepažįstamos draugės ir tai turbūt kiekvieną žmogų žudė tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Nežinojimas visada būdavo Perrie pirmoji baimė. Išklausiusi Perrie giliai atsiduso ir prabilo,- gerai, paklausysiu tavęs, kad ir kaip ten būtų,- pasakiusi atsisuko į Ashton ir nusijuokė,- tu turbūt juokauji? Manim kažkas domėjosi? Aš domėjausi žmonėmis. Bet nesakau, jog ėjau jiems visada iš paskos, sekiau kiekvieną judesį. Tiesiog jeigu žmogus buvo labai įtartinas, pavyzdžiui kaip ir tie keisti moksliukai kurie rinkdavosi kiekvieną trečiadienį į mokyklos biblioteką. Aš tiesiog pasidomėjau ką jie daro, na ir gal geriau to nebūčiau sužinojusi, nes paskui jie mane sekė visus penkis mėnesius iki kol su sese pasikalbėjau,- pasakiusi Perrie šiek tiek išplėtė akis, nes prisiminus ką jie veikdavo, nepasitikėjo nuo to karto mokslinčiais,- žinai, aš pripratusi jau būti su visais gera draugė, bet nuo šio laiko bus kažkaip keista. Keista bus matyti, kad ir Niall, Luke. Manau pats supranti kodėl,- pasakiusi Perrie šyptelėjo ir nuėjo atsisėsti prie stalo. Atsisėdusi ji pasiėmė įrankius ir atsipjovė šiek tiek blyno, o paskui įsidėjo į burną. Šią minutę Perrie žinojo, jog gali ji pabūti šeimininke namuose ir nieko nesudeginti. Aišku jeigu kam nors tai pasakytum, žmogus sakytų, kad moterys tokios ir turi būti. Puikios kulinarės, bet Pezz kartais nesisekdavo tokių žodžių prie savęs apibūdinimo prirašyti. Kartais, net tekdavo skambinti mamai ir klausti patarimų kai perdėdavo druskos arba norėdavo kažko naujo išmokti,- ačiū, ačiū, bet žinok, kad kartais galima iš manęs tokių dalykų nesulaukti, nes čia turbūt buvo pirmas kartas kai taip skaniai ir gerai viską padariau. Geriausiai man pyragai sekasi, ten per lengva juos daryti. Net ir norėdama jų nesudeginčiau,- pasakiusi Perrie palinksėjo galvele patikindama savo žodžius, o paskui pasižiūrėjusi į šiek tiek aukščiau virš stalo kabėjusį laikrodį, blankiai šyptelėjo, nes buvo jau vidurnaktis ir ji net beveik netikėjo laikrodžiu. Neatrodė jog jau yra įpusėjusi naktis. Labiau atrodė, kad ankstus žiemos rytas. Tamsios gatvės ir šerkšnu pasidabinę medžiai, bet tik to dabar nebuvo.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-21, 22:58

-Bet kaip būna gera, kai paprasčiausiai išmoksti su tuo susitaikyti. Senai nebesuku galvos dėl tų, kuriems buvau paskutinis variantas.Nors nėra taip lengva tą ignoruot. Apskritai, su laiku supratau, kad nereikia prie žmonių taip stipriai prisirišt, kaip prisirišdavau. Dabar nėra to gailesčio, kai pagalvoju, kiek draugų turėjau ir kiek turiu dabar. Atėjo, išėjo, toks juk gyvenimas. Ir prisiekiu, toks mano nusiteikimas, manęs dar nė karto nenuvylė,-gūžtelėjo pečiais jis, nors iš tiesų paskutiniai jo žodžiai nebuvo tam,kad prikabintų ir Pezz prie tokio jo mąstymo. Irwinas nesakė, jog tai buvo gerai – juk tai reiškė, jog šis nustojo vertinti bet kokios gyvasties egzistenciją, ir jam terūpėjo tai kas dabar buvo prie jo, o nes kas buvo praeityje kuri jam smogė gerokai stipriau nei kam kitam ir davė krypti, kaip gyventi dabar.  Ashton išgirdęs tokį merginos klausimą, ištartą su tokia neįtikėtina nuostaba, pastarasis pats prunkštelėjo, negalėdamas suprasti, kodėl mėlynakė taip sureagavo į jo žodžius.-Domėjosi! Ir ne tik knygų žiurkės iš chemijos laboratorijos, o ir keletas maniškių!-drąsiai teigė Ash, nes ne sykį ir ne du teko vožtelėti draugui per pakaušį ir priminti, kad Perrie buvo jo ir nieko kito.-Ir kai sakydavau, jog mudu kartu ir jie net negali į tave kesintis, tai anie tiesiog padarė išvadą, kad gerai mane po padu prispaudei,-nusijuokė vaikinas, prisiminęs draugų užgauliojimus. Tačiau jie Irwio visai nesužeide, mat vaikinas, atvirkščiai nei jo draugai, turėjo merginą. Dažniausiai į tokius jų pasišaipymus tik numodo ranka arba pritardavo, kad tikrai taip buvo.- Nu va ir pati dabar patvirtinai, kad gerbėjų turėjai. Visus penkis mėnesius persekiojo, beveik pusė metų, dėl ir į policiją kreiptis galėjai,-šyptelėjo Ash, nors pilnai nesuprato kur tuo metu jis pats buvo. –Ir taip ko gero dažnai juos matydavai. Kaip gi nesutiksi kaimynų. Manau ir jiems nebus problemos tavęs dažniau matyti. Realiai, tai net neįsivaizduoju kas būtų jei su Luke nesutartum. Niekaip negalėčiau rinktis tarp draugo ir merginos. Jeigu nepasirinkčiau jo, tai ko gero išmestų mane iš namų su visais skudurais,-nusijuokė Ashton,nors toks sugalvotas scenarijus jam atrodė toli gražu neįtikėtinas. Pats Irwis nebuvo didelis blynų gerbėjas, nemėgo sauso maisto, tačiau gerai paruošti blynai, visada buvo geri, tad vos tik paragavo, išplėtė akis žvelgdamas į Perrie.-Pyragais visą laiką nesimaitinsim, nebent tu, nes konditeriniai gaminiai man ne prie širdies. Bet tavo blynais ir pica iš už poros gatvių, galėčiau maitintis ištisas dienas,-įnirtingai palinksėjo galva vaikinas, nes prieš tai manė, jog šviesiaplaukė tikrai ne virtuvės žmogus.-Tarp kitko, kalbant apie kaimynus, tai aš laukiu dar vieno kambarioko. Kai aš vienas namuose toks pedantas, turiu nuojautą, kad iš šito buto teliks tvartas su keliais brangiais daiktais ir puikiu vaizdu per langą. Bene prabangiausias tvartas mieste,-burbtelėjo po nosimi Irwinas, nes tokios mintys jį kamavo vos tik prisiminus senąjį Cal kambarį.-Jis turėjo šiandien atvykti, bet nežinau kaip gausis, vis gi po vidurnakčio jau. Turbūt užstrigo kamštyje važiuodamas pagrindine gatve,-timptelėjo pečiais Ashton, nes Calum niekada nebuvo organizuotas žmogus, visuomet pasitikėjo betvarke ir faktiškai niekada nesilaikė susikurto plano, o tai ir lėmė tokį nepateisinamą jo vėlavimą.
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-23, 12:46

-Na taip.. esmė tame, kad nieko gyvenime nėra amžino, net draugai nėra amžini. Tačiau jei randi draugą, kuris tau gali atstot daug ką, kuris nepaliks tavęs kai bus sunku, kuris padės visada ir bet kokioje situacijoj, tai esi labai laimingas žmogus... manyčiau retas turi tokį draugą, taigi, jei žmogus sugeba su tavim būt net sunkiose situacijose - taip, jis tikras draugas, ir tau labai pasisekė. Ypač kai visi žmonės dabar tik ir nori sutrypt kažką, paniekint,- atsidūsta Perrie, ne kartą ir jai buvę, kad pasitiki žmogum, o šis paima ir ją palieka bėdoj, arba išduoda tada, kai mažiausiai iš jo to tikies. Ji ne vieną pamoką tokią turėjo, tačiau tiki, kad gyvenimas - atlygina už visas padarytas skriaudas, už viską kas buvo blogai, yra grąžinama geru dalyku. Pavyzdžiui randi žmogų su ta pačia patirtimi ir tada jūs dalijatės patarimais,- aš manyčiau, jog žmogus negali rinktis tarp merginos ir draugo... ypač jei draugas yra amžinas, ir tikrai tas, kuris kaip ramstis, gali būt bet kokioje blogoje situacijoj.- linkteli galvele dar pamąstydama.- jeigu aš nesutarčiau su Luke, net jeigu ir man būtų labai sunku tai pasakyti, manau jog vis tiek galiausiai, reikėtų pasirinkti draugą, nes aš jaučiu, kad jis tau yra brangus, o mergina.. vis tiek atsirastų tokia kuri tave mylėtų, rūpintųsi tavimi.. - šyptelėjus papurto galvele.- bet yra ir kitas dalykas, manau, tikras draugas, turėtų matyti, ką myli jo geriausias draugas, ir turėtų, pripažinti merginą ir vis tiek.. jei ir nebendraučiau su juo, manau, jog nori jis to ar nenori, turėtumėm su juo gerai labai sutart, nes nenorėčiau, nei palikti tavęs pasirinkimo kelį, nei prarast tavęs.- nusišypso ,o išgirdusi žodžius, kad kažkas ja domėjosi pradeda juoktis,- taip, taip. Lyg aš kokia buvau primadona, kuria visi domisi. Aišku, kad ne. Nesidomėjo. Nebent tik tie tavo draugai,- pasakiusi kiek šypteli nuo tos minties, kad Ashton visiem sakė, kad ji yra tik jo ir nieko kito,-pff, o gal taip ir buvo. Bet esmė tame, kad nieko nedarydama moku kitus priverst manimi domėtis,- pasakiusi Perrie šyptelėjo,- aš pyragus kepu dažnai, bet aš nesimaitinu tik jais. Maitinuosi dar salotomis ir visokiais kitokiais vegetariškais dalykais. Nepatinka man mėsa, nepatinka kaip žudo nekaltus gyvūnus, tad nuo tos minties turbūt ir norisi valgyti tik daržoves, vaisius,- pasakė ir susimąstė galvoje, kad jau senokai ir tebevalgė mėsą. Ypač kalakutą, per Kalėdas. Aišku, nostalgija pereina per pilvą. Tas skanumo jausmas, bet mintis apie žudymą gyvūnų, viską nutraukia,- Tu taip nenuvertink žmonių. Kad ir esi pedantas, nebūtina taip manyti. Pavyzdžiui gali būti taip, kad tvarkysis jis savo tik kambarį, kitų netvarkys. Bet ar taip, ar taip. Dvi audringos sielos prieš tave- gero nelauk. Turėsi tvarkyti padėtį,-pasakiusi Perrie šyptelėjo,- arba jis tiesiog apsistojo viešbutyje ir ryt atvažiuos tik pas jus, o Luke turbūt visiškai pamiršęs jį ir dabar kokiame nors klube švenčia,- pasakiusi pakilnojo pečius, nes išsakė savo nuomonę žinodama Luke charakterį ir pomėgius.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-23, 20:50

-Ką jau kalbėt apie tuos atvejus, kai draugas už šeimą artimesnis. Tarkim, mano šeima, tiksliau mama, kažkur anam pasaulio krašte. Ir mano geriausias draugas yra už kitos kambario sienos. Manau, kitaip ir būt negali, savaime aišku, jog jis bus artimesnis. Aišku, tos kraujiškos šilumos nebus, bet žinau, kad Luke, Jenna arba Niall, galėtų būti tas ramtis, kurio man reikia dažnai. Aš vienas iš tų žmonių, kurie gali metų metus kilti, bet užtruks sekundę ir vėl nusileis į bedugnę. O tada viskas iš naujo,-ironiškai šyptelėjo Irwinas, kažkur viduje tikėdamasis, jog neišgąsdino Perrės tokiu savo apibūdinimu. Išklausęs tolimesnių jos žodžių, Ashton išpūtė akis, tarytum pirmą sykį girdėdamas merginą taip sakant.-Niekada nemaniau, jog taip pasielgtum. Iš vis, nemaniau, kad bet kokia mergina taip padarytų. Pasiaukotų dėl draugo. O dėl merginos, tai žinai. Neneigsiu, jog taip niekada neatsitiks. Juk ką tik aptarėm, kad nieko amžino nėro. Vienus žmones pakeičia kiti, kitaip kone visi būtų neįsipareigoję, jei savo širdį atvertų tik kartą. Turbūt jau iš ankščiau žinai, kad aš ne tas, kuris tau žadės amžiną meilę ir,kad mudu būsim iki tol kol duobė žemėje mus išskirs. Galbūt aš įskaudinsiu tave, tu sugniuždysi mane. Juk mes žmonės, kitaip ir būti negali. Nors ir visiškai iškrypau iš temos, bet žinok, jog, kad ir kas turės tave po manęs, tam velniškai sekasi,-šypsena pasirodė vaikino veide, turbūt dėl to, kad paskutiniai žodžiai jam padėjo suprasti, kaip šiam pasisekė. Dar kartą.-Ko gero taip ir būtų. Jeigu jis nemėgtų tavęs, tai nemėgtų ir dalelės manęs. Kad ir kaip bebūtų, nemanau, kad kažkieno kito nuomonė mane priverstų savęs klausinėti, ar likti su tavimi ar ne. Tai tik mudviejų reikalas, nėra ko kitiems kištis. O ir apskritai, jeigu draugas geras, tai mano mergina jam turėtų visai netrukdyt.-net kelis sykius rankų mostais pasitelkdamas, aiškino Ash, kol eilinis Pezzos spyriojimasis privertė jį pavartyti akis.-Ne tik jie. Nesuprantu, kodėl nesupranti. Graži, protinga, aktyvi, tokia miela, linksma mergaitė. Vienintelė priežastis kodėl kiti vaikinai tavim nesidomėjo, buvo ta, jog žinojo, kad tu mano ir jie neturi visiškai jokių šansų,-nusijuokė Irwinas, mat tuo metu tikrai saugojo mėlynakę kaip bala žino ką, ir turbūt visi turėjo omeny, kad šis taip lengvai jos nepaleis, iki to lemtingo išsiskyrimo. –Bėje, o tu įsivaizduoji kas galėjo veltis kitų vaikinų galvose, kai mudu užbaigėm visą tą reikalą. Turbūt pamanė, kad aš koks weak ass fuckboy, o tu pagaliau buvai laisva,-prunkštelėjo Ashton, nes tuo metu jis buvo labai sublogęs ne tik vaizdžiai, bet ir vidumi, dėl to kažkas ir paskleidė gandus, kad Irwis nebesugeba net ir merginos išlaikyti.-Tai gana miela ir keista vienu metu,-nusijuokė Irwis, kilstelėdamas antakį, nes Perrės vegetarystės užuomazgas jis pamatė dar mokykloje.-Aš nenuvertinu, o sakau, kaip manau, kad yra. Nebent vienintelė tikėtina išeitis ta, kad jis išaugo iš to paaugliško naivumo, kad ateis mama, sutvarkys, sudės viską į vietas, dar dulkes pavalys ir lėkštę išplaus. Ir vienam prieš du chaoso dievus bus sunku, turėsi ateiti dažniau, padėsi man įvest tvarką ir harmoniją į šitus namus,-tarė jis su šypsena, nes realiai tai netikėjo, kad gali būti taip blogai.-Nors tikiu, kad Cal vėluoja, kone pusę Miamio turi pravažiuot, kad pasiektų mus su Luke.-prabilo Irwis atsipūsdamas, nes jam iš tikro patiko ta idėja, kad trys geriausi draugai vėl kartu susieis. Tokios kompanijos jam trūko jau velniškai ilgą laiką.

((tu postus trumpink jeigu reikia, mes kažkaip išsiilginom čia :026: ))
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-24, 17:16

-Na, aš manau kad tai yra normalu. juk mama būdama labai toli, negalėtų padėti jei tau būtų blogai, ji net apie tai, vargu ar sužinotų, o jei sužinotų, nežinia kada.. o draugai, kuriais tikrai pasitiki - padėtų visad, ir matytų tavo akyse, kada tau būtų gerai, ir kada tau būtų blogai ir reikėtų tos pagalbos, to ramsčio.- linktelėjusi galva Perrie susimąsto, juk ji tikriausiai irgi šiuo metu labiau galėtų kreiptis dėl bėdos pas artimiausią draugę ar draugą, ypač, kai mamos nėra šalia. - na jei iš ties būtų draugas, tai manau nereikėtų taip pasielgti, ir tavęs pastatyti tokioj pasirinkimo kryžkelėj, kada turėtum rinktis, ar draugas, ar mergina. ir vis tiek, retą situaciją žinau, kada lieka žmogus tokiam pasirinkime, ir kada jo geriausias draugas nesutaria su jo panele.. na gal seniau taip būdavo, bet manau, laikai keičiasi, tai ir požiūriai keičias, ir geriausi draugai, linki savo draugui geriausio, ir sugeba kartais net atstot bet kokią giminę.. kaip brolį, ar seserį..- pasakiusi palinksėjo galvele ir tada šyptelėjo, nes dabar visi dažnai sutaria ir nekyla jokių nesutarimų. Išgirdusi vaikino žodžius, Perrie lyg ir kiek suglumo, nes kažkaip liūdino ją tie žodžiai. Atrodė jos akyse, kad nedaug jie temps šią draugystę ir tai turbūt tiesiog plėšė ją iš vidaus. Bet gi galima dar tikėtis. Galima tikėtis, kad neteks jiems dar kartą išsiskirti, bet tik jau visam laikui. Tokie dalykai tikrai skaudina žmones, tad šiems jaunuoliams nebūtų išimtis,-tai kaip ir sakiau. Požiūris nuo seniau ryškiai pasikeitęs,- pasakiusi Perrie pamirkčiojo akimis ir stebėjo tuos keistus gestus vaikino. Na taip jie juokino, bet jis toks atrodė suirzęs, kad Perrie nieko nesupranta. Aišku ji suprato viską, tik nenorėjo priklijuoti prie savęs tos etiketės, kad manimi visi domėjosi ir panašiai,- Ashton, taigi pusė iš tų kur tu pasakei dalykų, net turbūt nėra apie mane. Ir išvis, kai išsiskyrėm buvau niekieno, tad kodėl jie tada su manimi nesikalbėjo? Reiškiasi domėjosi taip paviršutiniškai kaip ir aš. Pamatė, pasidomėjo koks vardas ir kiek metų ir viskas. O toliau tai tik erzino tave,- pasakiusi nusišypsojo ir baigė valgyti savo blynų porciją. Tada nuėjusi prie kriauklės išsiplovė lėkštę ir grįžo į savo ankstesnę vietą,- daugiau tu neklausyk tų nesąmonių eilinių. Nuėjo gandai ir parėjo. Viskas susitvarkė, o dabar valgyk.- pasakiusi Pezz išleido šypsnį nuo tų kalbų kaip Ashton ją saugojo ir kaip norėjo jog niekas apie ją nesidomėtų ir net nebandytų kabinti,- tikrai jau, kad miela. Čia labiau keista, kaip seniau buvau prieš vegetarus, sakiau nesąmonė ten eilinė, o dabar žiūrėk pati tokia patapau,- pasakiusi Perrie nusijuokė,- tikėtina, kad išaugo. Calum gi dabar yra suaugęs vyras. Jis moka manau apsitvarkyti kruopščiai, tik aišku reikės raginimų. Aišku, kviesk kada tik reikės. Moteriškai rankai visada vyrai paklūsta,- pasakiusi Perrie nusijuokė ir tada alkūne pasirėmė į stalą.

((man neišeina trumpinti Virtuvė 1438414307 Virtuvė 3399642555 ))
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-24, 23:26

-Kad sužinot, tai sužinotų, ne viduramžiais gyvenam, žinios sklinda ne lūpoms iš lūpų ir ne per bažnyčios bendruomenę. Su susiekimu problemų nėra, bet aš apskritai ne toks žmogus, kuris turint progą, mėgsta užgriūt kitus savo problemomis. Ir visada taip buvo, tai ne koks naujas bruožas. Kai namus buvo apėmus visiška dvasinė ir finansinė krizė, tai neprašiau jokios pagalbos. Mano bėdos buvo ir yra mano reikalas. Ir tokius žmones kaip aš labai sunku perkalbėti. Bet turėti tokį draugą, kuriam rūpi, ar tau išeina susitvarkyti su tom problemom, yra gerai. Nors paprastai asmenys kurie ryžtasi išsispręsti viską patys būna stiprūs ir jiems užtenka savęs, tačiau mane asmeniškai, vienatvė pražudytų. Kartais kai viskas stodavo į vietas, man į galvą šaudavo tokios mintys, jog mano artimiausieji kažkur žemės rutulio dugne, o aš čia. Visiškai vienas, be jokio peties atsiremti,-nors jo vidus buvo kažkoks dulkėtas, tačiau šis it iš reikalo sugebėjo išspausti lengvą šypseną, lyg parodydamas, jog su laiku išmoko ir su tuo susidoroti.-Aš ir pats nelikčiau pasirinkimo kryžkelėj. Draugo nuomonė svarbi, bet mano svarbiausia. Įsivaizduok, jeigu aš dabar Jadei nepatikčiau. Nesakau, kad patinku, mes nė sykio nebuvom susidūrę, bet jeigu taip atsitiktų, kad ji jaučia man antipatiją? Nebūtų labai smagu, jog geriausia draugė neigia tavo pasirinkimą. Bet ar dėl jos nuomonės viską nutrauktum? Tai būtų gana kvaila mano manymu. Net jei mama man kažką sakytų dėl tavęs, turbūt paklausčiau kodėl ji taip mano, bet jos nuomonė man toli gražu ne rodiklis,-nusijuokė Ash, nes tikrai jis ne tik amžiumi, bet ir savo mąstymu buvo išaugęs iš to laiko, kai negali pats visko apsvarstyti, būtinai turėjo įsikišti brandesnis, vyresnis žmogus. Stebint merginos ekspresijas, Irwinui pasidarė keista, kodėl jam kalbant Perrės veidas staiga surūgo. Greitai galvoje bandydamas atkurti žodžius kurie galėjo taip paveikti ją, Irwis net negalėjo suprasti kodėl taip nutiko, bet jam viduje kažkaip dėl graužė. Mažiausiai norėjo, jog dėl jo kaltės, jo pačio vadinamas spinduliukas prigestų. –Jeigu ne apie tave, tai apie ką kitą? Tikrai ne apie tą, kurią kartą pakviečiau į pasimatymą ir po to velniškai gailėjausi tai padaręs,-kukli, su kažkokiu gėdos prieskoniu šypsena pasirodė jo veide, nes tai ko gero buvo vienas iš nemaloniausių jo prisiminimų. Tos panelės aikštingumas ir begalinis nejuokingų, iškrypusių juokelių mėtymas, gerokai išgąsdino jaunuolį, kuris nuo to laiko pasimokė, kad po pirmos pažinties, nekvies merginų į rimtus pasimatymus. –Kad ir erzino, tai jiems gerai sekėsi, kantrybės turiu minimaliai, tai mane suerzint, yra vieni juokai,-numojo ranka Ashton, pagalvodamas, kad toks jo bruožas turėjo labai didelę įtaką jo gyvenimo kokybei. Akimis nusekdamas kur mergina eina, šis žvilgtelėjo į savo lėkštę, ir rodos suprato, kad jis iš tiesų nebuvo toks jau ir alkanas. Galbūt jam tik reikėjo lengvo prasiblaškymo, kad nuobodulį išsklaidytų vėlyvi pokalbiai virtuvėje įvairiomis temomis, bei senokai atvėsęs maistas lėkštėje. Merginos frazė „moteriškai rankai visada vyrai paklūsta“ įnešė kažkokį tornadą į jo galvą. Ji pasakė tokią velniškai taiklią tiesą, kad ir kaip Irwinui tai nepatiktų. Realiai, paskutiniuosius jo metus ir lėmė moters sugebėjimas apsukti aplink pirštą, bei jo vaikiškas patiklumas. Nejaugi visos merginos mokėjo tą daryti? Toks apmąstymas, vertė Ashton susipažinti su kiek kitokia mintim, jog Perrie tai ne vien panelė, sugebėjusi iš jo išmušti miegą, alkį, bei liūdesį iš pastarojo vidaus, tačiau tam tikromis situacijomis, ji galėjo būti viena iš tų, kuri sugebėtų išlaikyti Irwį savo galioje. Tokiais atvejais vaikinas nei atsipirtų, nei priešintųsi, turbūt pasiduotų smalsumui, bei moters prigimčiai valdyti. Kažkokios fantazijos įvarė vaikiną į užtrukusį transą. Kiek išplėtęs akis, dabar jis įsivaizdavo,kaip galėjo pats atrodyti čia sėdėdamas ir galvodamas apie dalykus kuriems šiuo metu čia buvo nei geras laikas, nei vieta. Jo pačio labui, net kruptelėti privertė duslus barbenimas į duris. Tokiu laiku jis niekada neįsileisdavo svečių, nebent jie būdavo kviesti, o ir Luke čia būti negalėjo. Kad ir koks išsiblaškęs ar užuomarša jis bebūtų,Hemmo niekada nepalikdavo raktų. Du gana tingūs jaunuoliai įsivedė vieną nerašytą taisyklę – raktus turi?Naudokis. Net jeigu ir vienas iš jų buvo namie, o kitas iš kažkur grįžta, duris atsirakina pats, antraip laukia naktis ant šalto ir dulkėto cemento grindų, bei smulkių akmenėlių, smėlio, purvo ir dar bala žino ko pilno durų kilimėlio. Užtruko vos sekundę, kol Ashtonui toptelėjo, jog Cal greičiausiai stovi už durų su visa savo manta. Net neatkreipdamas dėmesio į išbelstą morzės abecėlės tvarką, Irwis pirštu parodė mėlynakei, jog ši luktelėtų, kol pastarasis pakvies draugą vidun. Kaip nekeista, Calum ir Perrie suėjo lygiai taip pat gerai. Jeigu čia būtų daugiau erdvės, tai šis butas būtų paverstas geriausių draugų centru, o netrukus ir Pezz su visais savo daiktais atsikraustytų, padėtų Ashtonui valdyti padėtį. Tačiau vietos čia trūko ir bent kol kas tokios galimybės matyti nebuvo. Kas žino, gal ir šviesiaplaukės nežavėtų mintis gyventi su trimis tragiškai keistais vaikinais. Paspartinęs gana tingų savo žingsnį, Ash žvilgtelėjo pro durų akutę. Pastebėjęs Hoodo nemažą bagažą, jis greitai pastūmė savo ir Perrės batus kiek į šoną, kad draugo mantai ir jo platiems vyriškiems mostams užtektų vietos. Džiugu, jog ankštame koridoriuje nestovėjo nei viena stikliniais stiklais suderinta spintelė. Plačiai atvėręs duris, vaikinas net nebesistengė valdyti šypsenos. Jeigu būtų dar ilgiau palaikęs, šiam persitemptų veido raumenys. Greit žvilgtelėdamas ką panelė veikė virtuvėje, jis skubotai šyptelėjo ir netrukus grįžo į tą siaurą koridorių, kuris deja, nebuvo parengtas tokiems Calumo įgūžėjimams.
 
((sorri, kad taip išilginau, tikiuosi negausiu į galvą, kad čia klaidų belekiek, nes baisiai tingiu tikrint ir taisyt. ps - nebandykit rašyt tokio ilgio, tokiu atveju, laukit dijos su petelne ir pasiruoškit mano laginimui visus metus Virtuvė 3601178119 ))
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 22014-11-25, 15:21

-Na aišku, galima sakyti tvirtai, kad be draugų mes esame visiškas niekas. Kad ir pasaulis tavo griūtų, kad ir kas būtų turbūt draugai būtų vaistas. Na aišku pasakydama vaistas turėjau omenyje, kad tiesiog jie tave išgelbėtų. Žinai, visada yra geriau turėti kažką kam turi galimybę išsipasakoti ir žinai, kad nenueis tavo problemos ir pas kitus. Gi būna kaip iš vienų lūpų, kitur pereina žodžiai. Sunku pasitikėti tuo žmogum po visko. Na bet pagrindas yra tas, kad be draugų, visiškai vieniši būdami neišspręsime problemų galutinai,- šyptelėjo,- na aišku, būti tuo dalyviu santykiuose kai reikia rinktis nėra puikus jausmas kurio norėtų visi. Turbūt aš vis tiek pasirinkčiau tave. Aišku būtų sunku, bet jau ko ir nenoriu tai, kad kažkas man vadovautų gyvenimą ir kiekvienoje sunkioje padėtyje savąjį patarimą sakytų ir dar ragintų jog būtinai reikia jį daryti. Bet aišku, patarimai yra gerai, tik jau man spręsti ar jį panaudosiu ar ne,- pasakiusi Perrie nusišypsojo, nes ir pačiai buvo tokių momentų kai draugai vadovaudavo ką daryti ir panašiai. Ji dažniausiai ignoruodavo tuos sakinius, bet ir kartais tekdavo juos panaudoti tam tikram tikslui ir aišku kartais keletas patarimų praversdavo sunkioje padėtyje. Turbūt ir tuo galima pažymėti draugus. Ne tik kaip puikius gyvenimo palydovus, bet ir kaip ramsčius, bei patarimų vadovėlius. Aišku čia neturėjo būti tyčiojimasis, tiesiog jie tikrai priminė merginai kažkokius lapus prirašytus gyvenimo nuoskaudų iš kurių gali ir pats pasimokinti,- o gal? Gal tu prisiminei jos gerąsias savybes, nes matosi, kad ne geriausi prisiminimai apie tą merginą iššoka galvoje,- nusijuokė,- na taip, dėl kantrybės tavo tai sutinku. Iš savos patirties sakau,- pasakiusi Perrie pamirkčiojo akimis, nes prisimena kaip ji erzino jį vis prikišdama kažkokią merginą su kuria Irwinas vos vieną kartą kalbėjosi. Aišku Perrei buvo juokinga kaip niekad, nes vos tik užsiminus apie tą merginą, Ashton veidas persikreipdavo ir jis tapdavo nervuotas, kas dar labiau sujuokindavo Pezz. Pamačiusi kaip Ashton „užmigo“, Perrie nusijuokė ir dar iš kišeniaus išsitraukė telefoną, bei pažiūrėjo į atėjusią žinutę nuo Calum, bet nusprendė neatrašyti, mat vis tiek už kelių minučių jie pasimatys ir galės apsikabinti. Taip, labai seniai ši mergina jį matė. Beveik prieš metus ir tik keletas skambučių per mėnesį ir žinutės turbūt juos vis prilaikydavo fronte. Išgirdusi durų skambutį Perrie padėjo savo galvą ant stalo, o kai nuėjo Ashton jų atidaryti, Perrie dar išsitraukė telefoną ir pradėjo žaisti kažkokį žaidimą kurį rado telefone.

((net jei ir norėčiau tiek neparašyčiau Virtuvė 2498971437 ))
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė 2

Atgal į viršų Go down
 

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Benvenuti a Milano! :: Ashton Irwin-