Share
 

Ashton kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Ashton kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ashton kambarys   Ashton kambarys - Page 2 22014-11-02, 13:25

First topic message reminder :

Ashton kambarys - Page 2 2135116413
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Ashton kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton kambarys   Ashton kambarys - Page 2 22015-12-20, 01:31

Šįvakar Miamis buvo neįtikėtinai ramus. Už lango vis dar girdėjosi mašinų ūžesys, tačiau kada jo nėra? Tai buvo Miamis - saulės ir pramogų miestas, tačiau namuose nebuvo taip šilta ar smagu. Ashton tą jautė kiekvienu odos lopinėliu, mat čia pastaruoju metu buvo išties vieniša. Irwinas vengė būti įspraustas tarp keturių, todėl kiek įmanoma daugiau laiko stengėsi prabūti kažkur - ar tai bus baras, draugo namai ar dangoraižio stogas, visur jam atrodė geriau. Tik vos Perrie čia įžengė, regis užsimezgė kažkokia gyvastis. Panašu, kad net oras tapo lengvesnis, o kiekvienas kampelis prašviesėjo. Nepakęsdamas duslaus kulniavimo garso, vaikinas greitai susiejo telefoną su netoliese pakabinta garso kolonėle bei paleido muziką. Be jos šiame bute jau senai būtų išprotėjęs. The Smiths ritmai pripildė svetainę neregėto jaukumo, o nedidelės lemputės pakabintos ant sienos sukūrė šiokį tokį gerų emocijų miražą. Numetęs raktus bei telefoną ant stiklinio stalelio, Ash planavo eiti į vonią ir nusiplauti rankas, kadangi švara buvo jo dalykas, tačiau neaiškūs šauksmai iš kambario staigiai įsiterpė į jo mintis ir šis nė nebegalvojo apie tai ką ketino daryti. -Ką?-šuktelėjo atgal vaikinas lyg sustingęs vietoje, tačiau negavęs atsakymo, nusprendė verčiau nueisiąs į kambarį ir pasiklausiąs.-Kažką sakei?-šį kartą gerokai ramiau paklausė Ashton žvelgdamas į merginą, kuri atrodė kiek sumišusi, jeigu ‘kiek’ reiškia IŠTIES sumišusi. Nesusipratęs, Irwin žvilgtelėjo į pravirą spintą, o tada į jos rankose sugniaužtus marškinėlius.-Aš dėvėjau juos,- pasimetęs, šis lyg nuspėjo klausimą ir dar sugebėjo į jį atsakyti. Melagingai. Vos pratarė tuos žodžius, akimirksniu suprato, jog meluoti nederėjo. Negarbinga. Tačiau kažkodėl nesitikėjo iš jos supratingumo, gal todėl sakinys pro lūpas prasiveržė greičiau nei pats spėjo suprasti ką pasakė.-Bet ne tik aš,-nuleidęs rankas šis nebežinojo kur dėtis. Ir vėl stovėjo kaip įbestas, nesusivokė kaip pasielgti. Galiausiai paimdamas marškinėlius iš Perrie rankų, Irwis negalėjo pakelti akių į įžeistą šviesiaplaukę.-Žadėjau juos išmesti, bet prisiminiau, kad neturiu jų labai daug, o tu šituos ypatingai mėgai,- pavartęs marškinėlius rankose, vaikinas tiesiog negalėjo neprisiminti Valerie. Buvo tiesiog neįmanoma. Nors jo vienintelė stovėjo čia pat, tačiau Val it koks vaiduoklis praslinko pro jo mintis, tuo pačiu atsinešdama keletą velniškai gerų prisiminimų, kurie laikui bėgant blėso, bet vis dar buvo čia.-Aš atsiprašau,- galiausiai Ashton atsisuko į Edwards. Krūtinėje kaupėsi kažkokia baimė, kaltė, sąžinės graužatis. Baimė, kadangi maža ką mergina galėjo padaryti - sprukti pro duris, mesti į jį statulėlę, vožtelėti antausį ar riktelėti iš visos gerklės. Kaltė, kad atradęs marškinėlius, juos įdėjo į spintą, o ne skalbimo mašiną. Ką jau kalbėti apie merginos kvepalus, kurie tebebuvo pastatyti jo vonios kambario veidrodžio spintelėje. Sąžinės graužatis, jog jis nebuvo skaidrus - nors nebuvo oficialiai vienišas, jau koja kojon žengė su kita, mėgavosi jos kompanija bei pabaigoje liko supratęs, kad padarė didžiulę klaidą.
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Ashton kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton kambarys   Ashton kambarys - Page 2 22015-12-20, 02:36

Kiekvienas žmogus visada bijo išgirsti tiesą. Kad ir kaip būtų kitam sunku ją ištarti, bet išgirsti buvo dar sunkiau. Tiesiog sunku susitaikyti su tokiais dalykais. O dabar... Dabar Perrie jautėsi lyg akligatvy. Netrukus priešais atsiradęs Ashton dabar atrodė toks miglotai matomas kai iš jo lūpų liejosi atsiprašymo žodžiai. Kad jis žinotų, jog jai jie visiškai nieko nereiškė. Ji net šį momentą apsvarstė įvairiausius dalykus kurie tik galėjo įvykti tarp jo ir tos prakeiktos merginos. Nors ir nenorėjo to daryti, bet įvairūs variantai veržėsi į galvą. Paskutiniems žodžiams palikus Irwio lūpas Perrie sunkiai atsiduso. Atrodo ir ta pati nuotaika netrukus dingo, o veidą, pilną laimės, pakeitė skausmas.- Absurdiškiausias dalykas kuris man galėjo nutikti šiandien. Kaip yra suknistai žiauru gyventi ir žinoti, jog kažkas vis dėlto yra blogai. Turiu omeny visada buvo tarp mūsų kažkas blogai, tiesa? Arba tu, arba aš tylėdavome, bet dabar viskas perėjo į aukštesnį lygmenį. Kai aš sužinau, kad tu per mūsų pertrauką buvai su kažkuo, o aš kone prašiau draugių pagalbos, kad susitaikyčiau su tavimi, viskas yra bereikalingas laiko švaistymas. Net šiuo momentu aš nebežinau ką ir pasakyti. Tikrai nežinau. Tu viską šį kartą sugadinai. Kaip ir praeitą. Viskas kartojasi, tik kita forma. Tik šį kartą tu absoliučiai viską sugriovei ir nebėra laiko grįžti atgal. Jeigu ne marškinėliai aš vis dar kvailai mąstyčiau apie mūsų ateitį, kurią taip prieš trisdešimt minučių puoselėjau. Man tiesiog yra skaudu. Bet visada mes randame žmones, kurie panaikins mūsų skausmą. Taip kaip aš tavo panaikinau, kai kažkokia mergina sudaužė tavo širdį. Ir viskas ką dariau, tai buvo būti su tavimi, išklausyti kiekvieną ištartą žodį. Ir man sekėsi, nes aš prakeiktai tave mylėjau! Laukiau tavo skambučių vakarais, laukiau tavo žinučių, bet tau akivaizdžiai niekas nerūpėjo. Aš tavęs laukiau, kai reikėjo susitaikyti skubėjau, kol kažkas gulėjo tavo lovoje! Net negalvojau apie išdavystę vien žinodama kaip tau sunku, nors nė velnio! Vienintelė buvau kuri bent kažka darė, o tu tiesiog tylėjai! Jeigu tau dabar atleisčiau tai būtų katastrofa, bet bent jau kažkoks pasiaiškinimas viską palengvintų, o tu tiesiog imi ir meluoji. Ir taip viskas sugriūna. Pamiršk išvis mano vardą, pamiršk, kad išvis tokia šviesiaplaukė egzistuoja, pamiršk, kad gyvenu tam pačiam name kaip tu, tiesiog suknistai pamiršk mano egzistavimą, nes jis tau nebereikalingas, kai turi ją,- paskutiniems žodžiams palikus lūpas, Perrie dar minutę pastovėjo ir žiūrėjo į vaikino veidą, lyg bandydama prisiminti kiekvieną minutę praleistą kartu, kuri atrodė bevertė. Bet supratusi, jog stovėti ir laukti kažko yra laiko švaistymas, ši tiesiog atsiduso ir tyliai sumurmėjo.- Susitiksim kažkada,- net nepasakydama "iki" ši greitai praeina pro šį ateidama į prieškambarį, bei apsiaudama sportbačius. Dar kartą pažvelgusi į duris Perrie stipriai suspaudė delne laikytą telefoną. Suktis atgal laiko nebuvo. Netrukus bute pasklido garsus durų trenksmas, nusakantis, kad Edwards jau nebebuvo Ashton gyvenime.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Ashton kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton kambarys   Ashton kambarys - Page 2 22015-12-20, 18:16

Akimirką atrodė, jog laikas sustojo. Lyg juodu buvo užstrigę šiame neapykantos ir rūgščių žodžių rate, kuris sulig kiekvienu atokvėpiu plėtėsi. Garbanotasis įdėmiai klausėsi jos žodžių ir kaskartą jausdamas, jog tuoj iškapsės paskutinis kantrybės lašas, suspausdavo kumščius, taip signalizuodamas sau nurimti. Nors šioje situacijoje jis turėjo pykti mažiausiai, nebent ant savęs, tačiau Perrie žodžiai gerokai apkartino judviejų supratimą. Žinojo, kad jam nepriderėjo čia dabar reikšti savo erezijas, bet sulig kiekvienu žodeliu, Ashton bandė susilaikyti nuo ne tik savo išteisinimo, bet ir kitos lapo pusės atvertimo, kuri šį sykį nebuvo jos naudai.-Gal to nejauti, bet kalbi taip, lyg visą laiką buvai auka kokio nors maniako, kuris bala žino ką tau padarė. Žinau, kad aš netobulas, bet aš stengiausi ir norėjau, kad tos pastangos progresuotų, o tu prieš gerą keletą valandų kalbėjai tai, ko dabar pati nepatikėtum kalbėjusi. Aš viską sugadinau? Taip, nes aš visada viską sugadinu, nes tik tu buvai tobula ir gyvenime nebuvai nei vienos klaidos nepadariusi. Nesumelavusi, nesuabejojusi. Pameni mūsų pertrauką, jeigu ją ir taip buvo galima pavadinti? Sakei, jog norėjai man paskambinti arba laukei to iš manęs. Tai kodėl to nepadarei? Jeigu tau būtų rūpėję, būtum ir paskambinusi, o dabar verti viską ant manęs ir tai tik parodo, jog tai tau rūpėjo lygiai taip pat kaip ir man. Juk pripažink, tada abu buvome lengvai pasidavę. Ir jeigu ne šiandienos likimo dėka, ko gero iš viso nebūtume pasikalbėję,- kiek atvėsęs tarė jis, pasijausdamas lengvesnis. Buvo gera pasakyti kažką, apart to, jog gailėjosi.-Ir aš nekaltinu tik savęs ar tavęs. Taip, tai kas dabar įvyko buvo visiškas taškas, net nesiginčysiu. Bet santykiai, nesu tik aš. Nesi tik tu. Tai buvome mudu. Sveiki santykiai, tai kompromisų radimas, tačiau mums tai neišeina. Ko gero atgyvenom savo laiką ir nėra daugiau ko veikti. Noriu, jog žinotum, jog gailiuosi ne tik dėl šito. Dažnai buvai žmogus, palaikęs kraują mano venose karštu, o aš to nesuvokdavau ir maniau, kad tavo ramstis bus ilgalaikis,- sunėręs rankas ant krūtinės, tęsė savo šnekas Ashton, nesuprasdamas, jog tikriausiai užsiplepėjo ir šie žodžiai nebeturi prasmės.-Taip, jeigu atleistum, būtų katastrofa. Bet aš ir neprašau, jog man atleistum, nes ne kiekvienas atsiprašymas reikalauja atleidimo. Žmogus, nesugebantis atsiprašyti ir pripažinti savo klaidos, yra mulkis. Mano elgesys turi pasekmes, kurias aš ir pasitinku, net nesipriešinu, nes tai būtų nesąžininga tavo atžvilgiu. Mano poelgis buvo kvailas ir neapgalvotas, atsiprašymas nepadaro manęs mažesniu mulkiu, bet be jo čia išvis būtų nyku. Aš suprantu tavo norą pamiršti tave, tavo vardą, numerį, adresą ir visą kitą. Taip ir atsitiks, tik nežinau kada,- garbanius buvo stebėtinai ramus; per daug ramus. Tiesiog pyktis kažkur išgaravo ir liko vos viena kita kruopelė nesusipratimo. Kodėl jis galėjo pykti už tai, jog mergina ilgą laiką turėjo kentėti jo senas nuoskaudas, kurių pasekmės buvo labiausiai atsigręžusios į ją. Regis tai buvo paskutiniai akcentai jų draugystėje ir Irwinas nejautė, jog galėtų dar kažką padaryti, mat žodžiai čia jau buvo nebereikalingi.-Ir jeigu tai viskas ką galėjau pasakyti, tuomet tai pabaiga,- šviesiaplaukis žvelgė į netoliese stovėjusią merginą, kuri netrukus nurūko link durų bei smarkiai trenkusi jomis, audringai paliko butą. Pajutęs kaip sudrebėjo šalia stovėjusios spintelės stiklai, Ash atsiduso bei šveitė marškinėlius į kažkurį kambario kampą. Pats negalėjo apsispręsti, ar geriau tiesiog dingti iš kažkieno gyvenimo, nepaliekant nei menkiausio pėdsako, ar trenkti durimis bei išnykti visam. Kad ir kaip bebūtų, abu kartus skaudu vienodai, tad tai tebuvo pasirinkimas.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Ashton kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton kambarys   Ashton kambarys - Page 2 2

Atgal į viršų Go down
 

Ashton kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Vonios kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Benvenuti a Milano! :: Ashton Irwin-