Share
 

Balkonas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Balkonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Balkonas   Balkonas - Page 2 22014-11-02, 13:25

First topic message reminder :

Balkonas - Page 2 2135116413
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Balkonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas   Balkonas - Page 2 22014-11-10, 20:39

-Taip, ir aš taip manau. Nėra reikalo kas minutę skambinėti ir klausinėti ką dabar veikia. Tai tiesiog galbūt yra kažkam įprasta, bet mums, dar nereikia to. Suprasčiau, jeigu būčiau tavo žmona, galėčiau skambinėt ir klaust kur esi, bei ką veiki, nes na tiesiog reikia žinoti, ką veiki būtinai ir ar negeri su draugais, bet kai mes pora, viskas turi būti laisviau. Nereikia tiek daug kontroliuoti kito gyvenimo, nes dažniausiai taip ir pasibaigia nuostabūs santykiai. Aišku, bent jau aš taip manau,- pasakiusi Perrie šyptelėjo, nes viskas ką sakė buvo grynų gryniausia tiesa. Yra tikra nesąmonė reguliuoti kažkieno gyvenimą. O pasiteisinimai man nepatinka, tiesiog jau vimdo. Jeigu tu nori matyti žmogų visai kitokį, kaip sakoma būnantį ne savimi, kam išvis prasidėti? Reikia leisti kiekvienam kartais ir susitikti ir atsipalaiduoti, o ne ant stygų gyventi. Jai asmeniškai nepatiktų, kai jos kiekvieną žingsnį sektų ir dar ypatingai draustų būti savimi. Ji turbūt geriau išjungtų telefoną amžiams ir prasėdėtų namuose, kad neskambinėtų tas žmogus kuris yra įkyrus kaip musė. Bestovėdama, Perrie pajuto tempimą atgal, ir tai buvo Ashton ilgos rankos apsiviję jos liemenį ir ji netrukus sėdėjo jam ant kelių. Mergina įsipatogino, o kai vaikinas padėjo savo galvą ant jos peties, ji šyptelėjo,- taip bijau. Žinai, vilkai gali atbėgti pas mane, fėjos suvalgyti. Bet šiaip rimtai kartais prisibijau būti namuose. Ypač kai kambariokės nėra. Atrodo, kad rimtai koks išlys pedo bear ir mane išprievartaus,- pasakiusi Perrie nusijuokė, bei po to kiek šyptelėjo, bei žvilgsnį panardino į naktyje esančius medžius, kurie labai gerai matėsi.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Balkonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas   Balkonas - Page 2 22014-11-10, 22:39

-Tai vat tie kurie ir skambinėjasi dėl bet kokio menkniekio,tai tų santykiai netrunka ilgiau metų, nes pradeda per daug suprast apie vienas kitą. Va, jis per daug su draugais būna, ji per dažnai pas mamą važiuoja, jis ir vėl parašė, kad grįš namo vėlai, ir taip toliau, na supranti. Man tai primena apsėdimą. Juk nebūtina tau visada žinoti ką veikiu aš, ir man nebūtina žinoti ką veiki tu. Aišku, susirašyt galima, bet žinai, kai sėdi su kokiu nors draugu, o jis nepaleidžia telefono iš rankų, nes mergina nuo jo neatstoja. Na,tau gal atvirkščiai, bet mane labai stebina tokie dalykai. Lyg be antros pusės nebūtų socialinio gyvenimo,-nusijuokė Irwinas, savotiškai pasidžiaugdamas, kad šviesiaplaukė jam pritaria, o tai reiškė, jog bent kol kas problemų nekils. –Vilkai.. O aš maniau, kad tu prietaringa, tiki ten tais dalykais. Sako būna nemiga, košmarai. Mano nuomone, tai čia atsitiktinumai. Nežinau kas tavo kambariokė, bet jeigu taip,tai dviejų jūsų nepaims, o jei ką tai gali ir pas mane likti,-dar sykį nusijuokė Irwinas kiek pasukdamas Perrę, kad galėtų žvilgtelėti šiai į akis. Nežinia kodėl, bet visada taip buvo, kad su mergina elgdavosi it su kokiu kačiuku. Žinojo, kad paprastai panelės buvo jautrūs ir švelnūs sutvėrimai, joms reikia dėmesio, meilės, šilumos ir dar bala žino ko, jog būtų laimingos. O juk to Ashton ir norėjo – kad Pezz būtų laiminga. Mat koks tada tikslas būti su žmogumi, kuris neduoda tau jokios emocijos. 
Atgal į viršų Go down

Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
INLOVE W/ : “i promise” - i told her, “i love you” but she doesn’t believe me, right? i hope so, or at least i hope she isn’t stupid enough to believe me
POSTS : 3054
Keneti James Apa
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Balkonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas   Balkonas - Page 2 22014-11-11, 17:44

-Na taip jos netrunka ilgiau, bet žinoti apie savo partnerį daugiau, nėra blogai. Gerai yra žinoti su kuo jis draugauja, nes paskui gali atsitikti pavyzdžiui taip, kad tave pamatyčiau su drauge, o mes, merginos viską suprantame kitaip ir pirma mintis būna, kad išdavei. Kartais yra ir pliusų, bet ir minusų būna. Taip, nebūtina kiekvieną žingsnį sekti, bet ir nebūtina tylėti ir šiaip dažnai pamiršti jog būni įsipareigojęs ir visiškai nesiteirauji savo partnerio kaip sekasi. Sakoma būni nepripratęs, o kai dažniau rašinėjiesi, aišku nepamirši, jog ten kažkur už kelių šimtų metrų yra žmogus kurį tu myli ir brangini,- pasakiusi Perrie šyptelėjo, nes esa keletą kartų girdėjusi pasakymą, jog tiesiog neparašo jau ilgą laiko tarpą partneris žmogaus, o įtarimai visokie kyla, tad pirma mintis būna, kad išdavė nors iš tikro užmiršo. Juokinga, bet tiesa,- Taigi man būna košmarai. Vieną kartą sapnavau kaip mane ir sesę užsivijo dinozauras. Aišku, kaip aš juos mėgstu, tai aš sustojau ir mane jis suėdė. Atsibudau verkdama,- pasakiusi Perrie nusipurtė, mat sapnas nebuvo vienas iš tų gerųjų,- šiąnakt visai ir galėčiau likti, nes rytoj man laisva diena ir visiškai nieko neveiksiu, o atsibusti ryte ir išgirsti tavo balsą būtų turbūt labai geras jausmas,- pasakiusi Perrie net nepajautė kaip atėjo nostalgijos jausmas. Kai vaikinas ėmė žiūrėti į jo akis, mergina pradėjo žiūrėti jam tai pat į akis ir šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down

Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
ALIAS : ❀d
INLOVE W/ : loved you enough to let you go. Now go write that story of yours, you can’t be distracted by me anymore. I want to be the first person to read it.
NICKNAME : ash, irwis
MOOD : if you come at four in the afternoon, i'll begin to be happy by three.
AGE : 29
POSTS : 10841
CHARACTER : hitting drums, smashing sticks, missing mom, respecting chicks
Ashton Irwin
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.



Balkonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas   Balkonas - Page 2 22014-11-11, 22:49

-Tiesos dalis yra, bet per tokius dalykus, pradedi suprast tuos neigiamus bruožus. Būna išlenda ne patys maloniausi žmogaus užkampiai. Nes žinai, juk pokalbis akis į akį būna visai kitoks nei telefonu. Atvirai galiu pasakyt, kad daugumai žmonių tiesą arba nuoširdžią nuomonę apie kažką, pasakau tik susiskambinus. Ką jau kalbėt kai susirašinėji. Tada galiu taip išsiginčyti, kad viskas baigiasi susipykimu. Supranti, juk nematai žmogaus akių, jo ekspresijų, bet kada gali nustot atrašinėjęs ir viskas. O gyvo pokalbio metu išsisukti ne taip lengva,-nusijuokė Ashton ,atskleisdamas Perrei šiokią tokią savo ydą.-Bet kaip ir tu sakei, negali pamiršti, kad esi įsipareigojęs. Per didelė laisvė nėra gerai, kartais net ir merginos pavydas yra žavu, kai lazda neperlenkiama,-kartą šyptelėjo jis, nes ir pats turėjo kruopelę pavydžiosios pusės, kuri nors ir nekiša kojos, dažnai kainuoja daug nervų. –Vargšelė, aš nieko panašaus nebuvau sapnavęs. Vienas iš baisesnių buvo, kad Luke išvarė mane iš namų, nes atsivedė draugę. Toks supykęs buvau, kad viską išdėjau tai draugei į akis. Bet buvo visai gerai, nesiskundžiau. Tik pamenu, kad Luke kitą dieną priėmė mane atgal,-timptelėjo pečiais vaikinas, nes šitas sapnas į tą rytą įnešė tikrai daug juoko.  Išgirdęs, jog mergina sutinka pasilikti nakčiai, šis iš karto pagalvojo apie kambarioką, tačiau dėl to labai nesirūpino. Juk ir pats ko gero grįš paryčiais arba visai nepasirodys. –Sakyk, jeigu reikės tau kažką patogaus ar laisvo persirengt,-prabilo Irwis pasukdamas Pezz šonu, bei paimdamas šią į rankas, vadinamuoju „nuotakos stiliumi“.-Eisim fortų statyt,-šyptelėjo jis, atsargiai atsistodamas, kad staigiai užplūdęs svoris neparverstų nei jos, nei jo. Neužbaigta Irwio vyno taurė tebestovėjo ant stiklinio staliuko kartu su visu buteliu, o balkonas turbūt ir liks vienišas iki ankstyvo saulėtekio.

((heh biški nukreipiau veiksmą, parašyk ash kambaryje arba svetainėje, nesvarbu Balkonas - Page 2 2903409033  ))
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Balkonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas   Balkonas - Page 2 2

Atgal į viršų Go down
 

Balkonas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Benvenuti a Milano! :: Ashton Irwin-